עמותת רקפת – תחום הורות

ההורות היא מהתפקידים המאתגרים והמורכבים בחיינו. היא מייצרת לא מעט דילמות וסימני שאלה, ותובעת מעמנו לא פעם התמודדויות עם מצבים מורכבים וקשיים אל מול סוגיות שונות.

ההורות לילדים או נוער המתמודדים עם הימנעות וחרדה חברתית עלולה להיות מאתגרת אף יותר, אולם – היא גם יכולה להיות מלאת פוטנציאל ואופטימית. כהורים, ביכולתנו לאפשר לילדינו צמיחה, התחזקות והתגברות על קשיים, ולסייע באופן שישנה את מהלך חייהם, וחיינו.

החרדה החברתית מקשה ומגבילה בסיטואציות חברתיות ובפעולות יומיומיות לכאורה, כמו התחברות, יצירת קשר עין, בקשת עזרה או שיתוף, שיחת טלפון, אירוח, או השתלבות חברתית.
זוהי חרדה נפוצה מאד בחברה המודרנית  (כ- 30% מהאוכלוסייה סובלים מביישנות קיצונית ומופנמות, וכ- 10% מחרדה חברתית מאובחנת) – ועם זאת, החדשות הטובות הן שהיא לחלוטין ברת טיפול, ואפילו קצר טווח, שיכול להיות ממש בגדר משנה חיים.

עקבו אחרי לעדכונים

"ישנן שתי ירושות יציבות שאנו מעניקים לצאצאנו. האחת היא שורשים, השנייה היא כנפיים"

משתתפי הקבוצות החברתיות-רגשיות שלנו, הורים, צוותי חינוך וייעוץ ומדריכים מעידים כי התהליך הקבוצתי ברקפת הוא אפקטיבי ונושא פירות. 

הדרך שעושים המתבגרים בקבוצות שלנו היא מרגשת ומשנת חיים – והיא משמעותית אף יותר כאשר היא מלווה בהורים. אתם, אלו שפוגשים את המתבגרים בזמן קושי או כשהם חוזרים הביתה מ”שדה הקרב” כדי להתחזק, להיטען, להתנחם ולהאמין בעצמם – שהם יכולים.

בשבילכם, ובשביל הורים רבים ממש כמוכם, הקמנו את תחום ההורות של רקפת.

לאלו מכם שילדיהם משתתפים בקבוצות רקפת – וגם לאלו שמסיבה זו או אחרת אינם, אנו מציעים לקחת חלק פעיל ומעורב בתהליך, ולקבל מעימנו כלים אפקטיביים ויומיומיים לחיזוק תחושת המסוגלות (של הילד ושל ההורה) ולסיוע בהתמודדות עם הקושי. 

האפשרויות אותן אנו מציעים להורים:

אירועים קרובים בתחום הורים:

מעברים - וובינר רקפת להורים
3 מפגשי זום, הראשון ב- 7/7 ב- 20:30
סדנת "מעברים" להורים - להורי העולים והעולות לחט"ב

המעבר הקרוב לחטיבה מעורר בכם ההורים חששות? מודאגים לגבי היכולת והמוכנות של בתכם/בנכם ליצור קשרים, להתחבר למעגל חברתי חדש? מעברים הם אחד האתגרים המשמעותיים והשכיחים בחיינו. יש בהם פוטנציאל לטלטלה, אבל גם הזדמנות גדולה! להתחלה חדשה ולהתפתחות מרגשת שלעתים מאד נחוצה. סדנת המעברים שלנו היא סדנה ייחודית להורים, העוסקת בהכנה ותכנון נכון של מעברים, תוך מיקוד בילדים ונוער החווים קושי חברתי, חרדה והימנעות חברתית.

המפגש יועבר ע"י חלי אביר ואסנת צבאג, מנחות הורים מוסמכות ומיומנות וחלק מצוות רקפת. ההשתתפות בעלות מסובסדת, יש להירשם בקישור >>

לשיחת התאמה והרשמה >>
קבוצות עמותת רקפת
הקבוצה הבאה תיפתח בספטמבר
פתיחת קבוצת הורים

בהמשך לוובינרים ומפגשים חד פעמיים, בקבוצות ההורים אנו מעמיקים צעד נוסף, ומאפשרים שיח פתוח ושיתוף בסוגיות ובקשיים העולות ברובן מההורים עצמם, ומעניקים כלים אפקטיביים ויומיומיים לחיזוק הביטחון ותחושת המסוגלות של הילד - ושל ההורה.
בימים אלו, מטבע הדברים, יינתן מרחב פתוח להתמקדות בסוגיות הקשורות בתחושת המוגנות לאור המצב, בחרדות, חששות והיתכנסות, בחזרה לבית הספר ולשגרה הדרגתית - וכל נושא שיעלה מכם ומכן ושיימצא רלוונטי ומועיל לקבוצה.

6 מפגשים שבועיים בזום, בשעות הערב.

בהנחיית מנחות צוות תחום הורים של רקפת (כולן מנחות מוסמכות ומנוסות, שהתמחו בתחום החברתי-רגשי).

* להרשמה לקבוצת הורים יש למלא פניה - ורכזת התחום תחזור אליכם בהקדם

להרשמה >>
וובינר הורים עמותת רקפת
יום ה' 20/06/2024 בשעה 20:00
חרדה והימנעות חברתית - והחופש הגדול

רגע לפני החופש הגדול ועם הפנים לשנת הלימודים הבאה, אנחנו מזמינים אתכם ואתכן, הורים לילדים ביישנים ומופנמים, שמתמודדים עם קשיים חברתיים הגורמים להימנעות ולריחוק, לעתים אף לחרדה חברתית, להצטרף אלינו לוובינר מיוחד ומעודד בנושא.
נציע זווית חדשה להתבוננות בחופשת הקיץ הקרבה, וכלים להחלפת החשש ההורי המוכר מפני חופש של שעמום ובדידות - באופטימיות והכוונה, מראש. נלמד כיצד לסייע לילדינו בחיזוק "השריר החברתי" ומיומנויות נחוצות, כדי להעביר את חופשת הקיץ ביחד - ולא לבד, ונבין גם מה מציעה רקפת - לילדים ולהורים, בהקשר זה.

בהנחיית:
אסנת צבאג, מנחת הורים מוסמכת וחלק מצוות מנחות ההורים בעמותה.

ההשתתפות פתוחה לקהל הרחב וללא עלות, יש להירשם לקבלת קישור

להרשמה >>
מפגש טעימות להורים עמותת רקפת
*** נדחה, תאריך חדש יפורסם ***
מפגש טעימות להורים - מה עושים בקבוצות רקפת לילדים ונוער?

האם מצאת את עצמך פעם תוהה בשאלה: מה עושים ברקפת? ומה בדיוק קורה שם, שהמשתתפים חוזרים מהמפגשים עם החיוך המסתורי הזה? כדי לענות על כך, ולכבוד יום המשפחה אנחנו מזמינים אתכם, הורים לילדים החווים קשיים חברתיים, דפוסי הימנעות וחרדה חברתית:

המפגש יועבר ע"י צוות רקפת. ההשתתפות פתוחה לקהל הרחב וללא עלות, יש להירשם לקבלת קישור​

פרטים נוספים והרשמה - בהמשך
הורות למתמודדים עם חרדה חברתית - עמותת רקפת
יום ה' 23/5/2024 בשעה 20:00
שוברים את השרשרת:
העברה בין-דורית והשפעות הוריות על חרדה, קושי חברתי והימנעות

לא מפתיע לגלות כי קיים קשר חזק בין חרדה הורית, ההתמודדות החברתית (בעבר והיום), שלנו ההורים, ובין זו של ילדינו. האם העובדה שהתקשיתי חברתית או שהייתי "חיה חברתית" - משפיעה על תחושותיי בנושא ועל ההתנהלות שלי מול ילדיי? האם הדבר ישפיע, או משפיע כבר, עליהם?

מהי העברה בין דורית? כיצד מושפעת מערכת משפחתית מדפוסיי ההורים? האם וכיצד החרדה משפיעה ומנהלת את המסרים שלי לילדיי? מה ההשפעה על מערכות היחסים בבית ועל מערכת היחסים שלי - עם החרדה החברתית?

נשוחח על דרכי זיהוי, ניהול ואסטרטגיות להתמודדות הורית מיטיבה, ועל כלים לניהול עצמי של גבולות ההשפעה.


המפגש ייערך בהנחיית אורן זך, מדריכת הורים ותיקה ומטפלת LI-CBT עם התמחות בחרדה הורית.

ההשתתפות פתוחה לקהל הרחב וללא עלות, יש להירשם לקבלת קישור.

<< מועד עבר >>
יום ב' 19/2/24 בשעה 20:00
"צעד קדימה, שניים אחורה, סקובידו" - הרגרסיה כחלק טבעי בתהליך התמודדות והתקדמות

אחד האתגרים המלווים תהליכים רבים (אפילו המוצלחים ביותר) זו הרגרסיה. דווקא כשנראה שדברים מתקדמים, כשצוברים כלים וביטחון, כשמעזים ועושים שינויים, נראה שפתאום ההתקדמות נעצרת ולפעמים אפילו נסוגה.
חוזרים התקפי חרדה, תחושות קשות, מחשבות תבוסתניות ועייפות גדולה. זה קורה. זה חלק מהתהליך וחלק מהתנועה – קדימה.

אנחנו שמחות וגאות להזמין לוובינר הורים בשילוב אורחת מיוחדת במינה – אורי שכטר, שהתמודדה בעצמה עם חרדה חברתית ושהנחתה ברקפת תקופה ארוכה.

נדבר על הרגרסיה - למה היא קיימת? כיצד (לא) להילחם בה? איך היא משרתת את אלו שעוברים את התהליך? ומה תפקידם של ההורים לפני ואחרי שהיא מגיעה?

"קרה שהמיומנות והביטחון שלי נשחקו ולקח לי זמן להתגבר על החרדה, שוב. הבנתי אז שלאנשים עם חרדה חברתית יש וכנראה תמיד תהיה נטייה לחשוש באופן לא רציונלי ולא מידתי ממצבים חברתיים. מה שעוזר לנו להתגבר על כך זה התרגול הרציף, החשיפה למצבים שמפעילים בנו את הפחד – וההוכחה שאנו מייצרים לעצמנו – שאנחנו מסוגלים. גם אם הגענו למקום טוב - לא להפסיק אף פעם".

ההשתתפות פתוחה לקהל הרחב וללא עלות, יש להירשם לקבלת קישור

** מועד עבר **
ילדים מצביעים בכיתה
יום ג' 2/4/24 בשעה 20:00
חיזוק השותפות בין ההורים והצוותים החינוכיים בנושא קשיים חברתיים - וובינר פתוח להורים ולצוותי חינוך וייעוץ

קשיים ואתגרים אישיים וחברתיים מלווים תלמידים גם בביתם ובסביבתם החברתית - וכמובן גם במרחב הבית ספרי. בהיעדר התייחסות לקושי, בביה"ס ובכתה, עלולה הפגיעה בהשתלבותם החברתית להשליך גם על הפניות שלהם ללמידה אפקטיבית.

שילוב הכוחות בין ההורים והצוותים, וביסוס השותפות ביניהם - תוך הבנת האתגרים והתפקידים של כל צד בניהול הקושי - יאפשרו בניית מעטפת תמיכה טובה יותר לתלמידים החווים קושי חברתי.

בוובינר פתוח ומשותף - להורים ולצוותים - נתמקד בחיזוק המעורבות המיטיבה, בסיוע משמעותי וישים יותר לתלמידים, ובשיפור כישורי החיים שלהם ותחושת המסוגלות החברתית.

* לאחר המפגש ייקבעו שני מפגשים נוספים, ייעודיים - להורים ולצוותי החינוך/ייעוץ, בנפרד.

בהנחיית צורית יהודה, מנחת הורים ויועצת חינוכית, מדריכת סופרויז'ן בצוות המקצועי של עמותת רקפת.

ההשתתפות פתוחה לקהל הרחב וללא עלות, יש להירשם לקבלת קישור לזום.

<< המועד עבר >>
תאריך יפורסם בקרוב
הורים בחאקי - על חרדה חברתית והגיוס לצבא

- פרטים בקרוב -

ההשתתפות פתוחה לקהל הרחב וללא עלות, יש להירשם לקבלת קישור​

פרטים נוספים והרשמה - בהמשך
וובינר הורים עמותת רקפת
יום ג' 07/05/2024 בשעה 20:00
כיצד ניתן וכדאי לסייע לילדים ונוער החווים קושי חברתי, חרדה והימנעות חברתית -
וובינר פתוח להורים

כיצד לזהות קושי של ילדינו, המצריך התערבות מצידנו, ההורים? כיצד ניתן לסייע בחיזוק "השריר החברתי" ומיומנויות נחוצות? כיצד משפיעה התקופה המאתגרת שעוברת על כולנו על ההתמודדות החברתית-רגשית שלהם,
ומה מציעה רקפת - לילדים ולהורים, בהקשר זה.
נדבר על מודל העבודה בקבוצות רקפת לילדים ולנוער, למי הן מתאימות ומה קורה בהן, ונכיר את המענים שלנו - להורים.

בהנחיית:
אפרת חנן, רכזת תחום הורים בעמותה.
ליזי סעדו-ינוב, מנהלת פעילות הקבוצות.

ההשתתפות פתוחה לקהל הרחב וללא עלות, יש להירשם לקבלת קישור

להרשמה >>

תובנות שקיבלנו מהשטח

בשנה החולפת קיימנו מחקר מדידה והערכה מקצועי ומעמיק, שנועד ללמידה והשתפרות בתחומים השונים של העמותה.

מתוך המחקר שהתמקד בליווי שמקבלים הורי נוער רקפת, הבאנו את נקודות הציון שהיו משמעותיות במיוחד, והדגימו לנו – הלכה למעשה – את החשיבות והיעילות שבקבלת ליווי מצוות העמותה. המחקר התנהל בצורה של משובים איכותניים שהועברו בקרב בוגרי ובוגרות הקבוצות השונות, והתוצאות עובדו ונותחו ע”י צוות חוקרות מקצועי חיצוני.

100%
חשו נתרמות מתכני הקבוצה בה השתתפו
91%
סיפרו, כי הכלים שקיבלו בקבוצה סייעו להן בהתמודדות המשפחתית
100%
העידו כי היו מרוצות ממנחות הקבוצה
חשו נתרמות מתכני הקבוצה בה השתתפו
% 0
סיפרו,כי הכלים שקיבלו בקבוצה סייעו להן בהתמודדות המשפחתית
% 0
העידו כי היו מרוצות ממנחות הקבוצה
% 0

ציטוטים ממשובי המשתתפים והמשתתפות בקבוצות ההורים

קבוצות עמותת רקפת
מוזמנים ומוזמנות להצטרף:
קהילת הפייסבוק להורים:
חרדה חברתית – הקהילה להורים

להיות הורים לילדים ונוער המתמודדים עם חרדה חברתית זה לא פשוט. בכלל. אנחנו בעמותת רקפת מכירים היטב את הדאגה, את החששות, את שברונות הלב, את תחושת חוסר האונים, את הרצון לעשות משהו שיעזור ויקל... את החיפוש.

וגם - את הרצון לשתף ולאוורר רגשות, ואת הצורך בתמיכה, בהכוונה, בעידוד – מגורמי מקצוע וממי שנמצאים באותו מקום – הורים נוספים ששותפים לתחושות ולדילמות.

לכן, הקמנו את קבוצת הפייסבוק הסגורה:
"חרדה חברתית – הקהילה להורים"
, בה אפשר באמת לדבר על הכל. מנחות ההורים של עמותת רקפת שם כדי לתת ייעוץ והכוונה מהפן המקצועי, ואתם ההורים, יכולים להתייעץ, לשתף, לתמוך, לשאול, לסייע מניסיונכם ובעיקר להרגיש שאתם לא לבד.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקהילה (הקישור כאן למטה), ואם אתם מכירים הורים נוספים שילדיהם מתמודדים עם חרדה חברתית, תהיו חברים, הזמינו אותם להצטרף גם (: לא צריך להיות משתתפים ברקפת, כל הורה לילד/ה עם חרדה חברתית מוזמן/ת.

לפרטים והרשמה
עמותת רקפת - יום המופנם 2023
יום ב' 2/1/2023 בשעה 20:00
מפגש ליום המופנם הבינ"ל:
איך להתמודד עם חרדה חברתית תוך שילוב עוצמה פנימית וחיצונית

יום המופנם הבינלאומי יצויין השנה ביום שני ה-2.1, ואנחנו מזמינים אותך למפגש בגובה העיניים, המיועד לכל מי שחרדה חברתית ודפוסי הימנעות הם חלק מחייו האישיים ו/או המקצועיים.
נדבר על מופנמות, כשהיא משולבת בהימנעות וקשיים במרחב החברתי, ונתבונן בכוחות שיכולים לסייע - כוחות הנובעים מעוצמה פנימית שיש בנו, וכוחות מבחוץ, המעצימים אותנו..

גרג קרסיק - מנחה בעמותה, מרצה ומעביר סדנאות, ישתף בסיפורו האישי ובדרכים היצירתיות שמצא כדי להתמודד עם קושי במרחב חברתי.

מעין כפיר - מנהלת את מרכז ההכשרות של רקפת ומדריכת סופרויז׳ן, מטפלת פרטנית וקבוצתית, תתמקד בכוחה וחשיבותה של הקבוצה, בהתמודדות הפרטנית.

אבנר דפני, מייסד ומנכ"ל העמותה, במילות סיכום על עשור לפעילות עמותת רקפת.

ההשתתפות פתוחה לקהל הרחב וללא עלות, יש להירשם לקבלת קישור

להרשמה
תחום הורות רקפת - וובינרים וקבוצות להורים
יום ב' 5/12/2022 בשעה 20:00
מפגש חודשי להורים ממשיכים

חיזוק וחיבוק קבוצתי להורים שלקחו חלק בהדרכה פרטנית / קבוצתית ברקפת, לשיח והתייעצות ולשיפור תחושת המסוגלות ההורית.

* המפגשים מיועדים להורים לילדים בגילאי 10-18.

בהנחיית: אפרת חנן, רכזת תחום הורים בעמותה, מדריכת הורים וצוותי חינוך, מוסמכת מכון אדלר,
אורלי בירון - מנחת הורים מוסמכת וחלק מצוות מנחות ההורים בעמותה.

ההשתתפות פתוחה להורים שלקחו חלק בהדרכה פרטנית / קבוצתית ברקפת, ואינה כרוכה בתשלום.
יש להירשם לקבלת קישור

להרשמה
חזרה לבית הספר
יום ג' 16/8/2022 בשעה 20:30
ומה יקרה כשהחופש ייגמר?
חזרה ללימודים ולמסגרות. וובינר להורים

החופש הגדול מקנה "פתרון" קל ונוח לעתים לילדים ולנוער החווים קושי וחרדה חברתית. היציאה מהמסגרת וה"תירוץ" להישאר בבית ולבלות מחופש שקט ומרוחק מאפשרת דפוסי הימנעות וריחוק חברתי, שטובים לטווח הקצר - אך מזיקים ומקבעים את החרדה, בטווח הארוך.

בהתאמה - החזרה ללימודים יכולה להיות מאתגרת מאד לילדים ונוער שנהנו מהריחוק הזה במהלך החופש, שגם לפני החופש העדיפו להימנע מביה"ס ומסיטואציות חברתיות אחרות. בוובינר נדבר על משמעות החזרה ללימודים ולמסגרות, על תפקיד ההורים אל מול הקושי והחרדה, ובעיקר - כיצד ניתן לעזור לילדינו לחזור ולהשתלב במסגרת הלימודית וכך גם לחזק את הפן החברתי שמאתגר אותם, ולהקל עליהם בטווח הארוך.

בהנחיית: אפרת חנן, רכזת תחום הורים בעמותה, מדריכת הורים וצוותי חינוך, מוסמכת מכון אדלר.
ההשתתפות פתוחה לקהל הרחב וללא עלות, יש להירשם לקבלת קישור

להרשמה
יום ג' 24/01/2023 בשעה 18:00
הורים בחאקי - מפגש III
מעטפת ייחודית לגיוס מותאם

מפגש ייחודי להורים לגילאי תיכון ומלש"בים (מיועדים לשירות ביטחון) המתמודדים עם קושי הימנעות וחרדה חברתית ונמצאים לקראת תהליך הגיוס לצבא (או במהלכו).

במפגש נארח את:
* אביה סטלינסקי, מנהלת מדור בריאות הנפש בתה"ש
* הדס מתתיהו, הקב"נית הראשית
* ורד חכם, מדריכת תכניות ליבה בקידום נוער (מחוז ת"א).

ההשתתפות פתוחה לקהל הרחב וללא עלות, יש להירשם לקבלת קישור

להרשמה
מעברים - וובינר רקפת להורים
יום ד' 18/01/2023 בשעה 20:30
"לאהוב זה לקחת כמה צעדים לאחור" - עידוד לעצמאות וחרדה חברתית.
איך עושים את זה?

נדבר על הצורך ברכישת עצמאות וביטחון, לצד הצורך ההורי - לשמור, לגונן, לעטוף, ונתמקד בתפקיד ההורי המורכב במיוחד, כשילדינו מתמודדים עם קושי חברתי והימנעות. כיצד ניתן ונכון לעזור לילדינו המופנמים והמרוחקים חברתית, כיצד לעודד אותם להתנסות, להעז, לעשות, וגם - כיצד לסמוך עליהם ולשחרר, אותם ואת עצמנו, ממערכת מגוננת שאינה בהכרח מיטיבה.
מה התפקיד ההורי בהתמודדות עם קושי וחרדה חברתית על רקע מופנמות? כיצד יוצרים עצמאות?

בהנחיית: אפרת חנן, רכזת תחום הורים בעמותה, מדריכת הורים וצוותי חינוך, מוסמכת מכון אדלר.
ההשתתפות פתוחה לקהל הרחב וללא עלות, יש להירשם לקבלת קישור

להרשמה
וובינר הורים עמותת רקפת
יום ד' 18/01/23 בשעה 20:30
חרדה חברתית והתפקיד ההורי - וובינר פתוח להורים

על האתגרים וההתמודדויות המלוות הורים לילדים ונוער החווים קשיים חברתיים, דפוסי הימנעות וחרדה חברתית.
במפגש פתוח לקהל שישלב שיח וכלים יישומיים להורים, נכיר את החרדה החברתית, נדבר על התפקיד שלנו ההורים בחיזוק תחושת המסוגלות, הביטחון והחוסן הרגשי והחברתי של ילדינו, ונלמד לסייע להם לעבור מהימנעות - להתמודדות.

בהנחיית: אפרת חנן, מנחת הורים מוסמכת ורכזת תחום הורים בעמותה.


ההשתתפות פתוחה לקהל הרחב וללא עלות, יש להירשם לקבלת קישור

להרשמה
יום א' 12/06/2022 בשעה 20:30
הורים בחאקי - מפגש II. והפעם, חרדה חברתית, הכנה מיטבית ו/או חלופות שירות

מפגש ייחודי להורים לגילאי תיכון ומלש"בים (מיועדים לשירות ביטחון) המתמודדים עם קושי הימנעות וחרדה חברתית ונמצאים לקראת תהליך הגיוס לצבא (או במהלכו). במפגש נציג מגוון אפשרויות שיעניקו למתבגרים שלנו הכנה מותאמת לשרות הצבאי וכן חלופות שירות שעשויות להתאים.

המפגש בהשתתפות:
* אורי שכטר, מנחה בקבוצות רקפת תיכון. אורי תביא את סיפורה האישי, כמי שהתמודדה עם שהתמודדה בעצמה עם חרדה חברתית, והשתתפה במכינה קדם צבאית.
* ורד חכם- מדריכת תכניות ליבה בקידום נוער (מחוז ת"א).
* נציגים של: מכינת מלח הארץ, מכינת אחד משלנו, ארגון השומר החדש, האגודה להתנדבות ועמותת בת עמי 
ההשתתפות פתוחה לקהל הרחב וללא עלות, יש להירשם לקבלת קישור

להרשמה
יום ב' 13/06/2022 בשעה 20:30
פתיחת קבוצת הורים

בהמשך לוובינרים ומפגשים חד פעמיים, בקבוצות ההורים אנו מעמיקים צעד נוסף, ומאפשרים שיח פתוח ושיתוף בסוגיות ובקשיים העולות ברובן מההורים עצמם, ומעניקים כלים אפקטיביים ויומיומיים לחיזוק הביטחון ותחושת המסוגלות של הילד - ושל ההורה.

* בהנחיית סיגל שחר ואודיה מילשטיין, מנחות הורים בעמותה, מוסמכות מכון אדלר.

* להרשמה לקבוצת הורים יש למלא פניה - ורכזת התחום תחזור אליכם בהקדם

לפרטים והרשמה

בקרוב!
שני מפגשים ייחודיים להורים, לבקשתכם:
האחד בנושא מכינות קדם צבאיות ושירות לאומי, והשני בנושא החופש הגדול.

מתלבטים? מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע:  
מתלבטים? מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע:
קבוצות הורים עמותת רקפת - ציטוט הורים

וובינרים וקבוצות להורים

וובינר פתוח לקהל בנושא: ההורות לילדים ונוער המתמודדים עם קושי וחרדה חברתית – התפקיד ההורי, הבנת הקושי והאפשרויות הפתוחות בפנינו ההורים – לסייע, להקל ולקדם.
הוובינר הבא יתקיים ביום א’ ה- 20/02 ב 20:30 – ב- ZOOM – ופתוח לקהל הרחב,
בהנחיית: 

בר קהת, מנחת הורים בעמותה, מוסמכת מכון אדלר.

* ההשתתפות בוובינרים ללא עלות אך יש להירשם לקבלת קישור למפגש.

קבוצת ההורים הבאה תיפתח ביום ב’ 7.3.22, בהנחיית בר קהת ואודיה מילשטיין, מנחות הורים בעמותה. מוזמנים להירשם כאן, וניצור עמכם קשר להשלמת הרישום.

מפגשי המשך חודשיים להורים

חיזוק וחיבוק קבוצתי להורים שלקחו חלק בהדרכה פרטנית / קבוצתית ברקפת, לשיח והתייעצות ולשיפור תחושת המסוגלות ההורית

כחלק מהסיוע והלווי המקצועי שאנו נותנים להורים אנו מזמינים הורים שקיבלו מעימנו הדרכה (פרטנית ו/או קבוצתית) לקחת חלק במפגשי שיח קבוצתיים – מרחב אמפתי ותומך לשיתוף והתייעצות בדילמות יומיומיות, המשותפות להורים שילדיהם מתמודדים עם קשיים חברתיים. המפגשים יתקיימו אחת לחודש, והתוכן בכל מפגש יותאם לצרכים שיעלו מכם ההורים, תוך שילוב הרצאות אורח בנושאים רלוונטיים.

 

* המפגשים מיועדים להורים לילדים מגיל 10-18

** ההשתלפות ללא עלות – בהרשמה מראש, בקישור

המפגש הבא ביום ד’ 23.2 בין השעות 20:00-21:30, ב- ZOOM.

בהנחיית אפרת חנן, רכזת תחום הורים בעמותה,מדריכת הורים וצוותי חינוך, מוסמכת מכון אדלר,

ואודיה מילשטיין, מנחת הורים בעמותה, מוסמכת מכון אדלר.

מוזמנים להירשם כאן, וניצור עמכם קשר להשלמת הרישום.

תחום הורות רקפת - וובינרים וקבוצות להורים
תחום הורים עמותת רקפת

היא הרגישה שמישהו מבין בדיוק ויודע מה היא עוברת. בינתיים יצרה קשרים מחודשים וגם חדשים. ועכשיו -היא יוזמת ונהנית מחברה במינון שמתאים לה. לא ראיתי שינוי כ"כ גדול וכ"כ מהיר בחיי! תודה!