הרצאות וסדנאות לצוותים

סדנאות וימי עיון בנושא קשיים חברתיים והימנעות על רקע של חרדה חברתית – לצוותים מקצועיים, מטפלים, מדריכי מוגנות ומנחים מקצועיים

אחד הקווים המנחים עבורנו ברקפת הוא כי אוכלוסיית המופנמים והמבודדים חברתית היא משמעותית, הן מספרית והן איכותית, עבור כולנו כחברה, וכי להימנעות החברתית יש מחיר וישנה השפעה מהותית – לא רק על חייהם אלא על כולנו, כחברה וקהילה.

בכל שנות עבודתנו באפיקים השונים הבנו גם כי לצוותים שבשטח, איתם אנו פועלים בשיתוף פעולה הדוק – ישנם גם הרצון וגם היכולת והגישה בכדי לסייע, להשפיע ולשנות.

אנו בקשר עם: צוותי חינוך וייעוץ, מדריכי נוער ומוגנות, מטפלים וצוותים מקצועיים במרכזי וארגוני הנוער הקהילתיים בכל הקשור בסיוע לילדים ונוער המתמודדים עם חרדה חברתית, בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי;
ועם מעסיקים ומנהלי משאבי אנוש בחברות וארגונים, מנהלי השמה, מטפלים, מנחים ושרותי חברה וקהילה ברשויות – בכל הנוגע לבוגרים מופנמים, ולשיפור יכולותיהם במרחבים התעסוקתיים, החברתיים והבינאישיים.

לשם כך יצרנו ברקפת סדנאות מקצועיות למטפלים ולצוותים מקצועיים המסייעים למתמודדים עם הימנעות וחרדה חברתית במרחבים השונים. בסדנאות נענה על שאלות כגון:

 

הסדנאות כוללות ידע תאורטי והתנסות מעשית וחווייתית, ומעניקות כלים אפקטיביים ומשמעותיים – למתמודדים עצמם ולמעגלים התומכים.

אנו מציעים מספר אפשרויות של הרצאות, סדנאות וליווי מקצועי:

סדנת “רקפת” – בת שעה וחצי
יום עיון בן שלוש שעות

תהליך ליווי מקצועי מותאם לצרכי הלקוח

הסדנאות וימי העיון שלנו הועברו בעשרות בתי ספר, מרכזים עירוניים וארגונים ברחבי הארץ והפידבקים מצויינים ואוהדים. אנו ממשיכים לשמוע על “הפירות הנקטפים” זמן רב לאחר קיום הסדנאות.

כדי שתהיו גם אתם מרוצים ותהנו מן הפירות, חשוב לנו כי המענה שתקבלו יותאם לצרכיכם ואנו שמחים לומר כי הצוות שלנו גמיש, מלא ידע ורעיונות –

מוזמנים ליצור קשר ולהיעזר בנו להתאמת המענה המושלם עבורכם
ועבור הארגון אותו אתם מייצגים.

סדנאות וימי עיון של רקפת למנחים וצוותים מקצועיים
מתלבטים? מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע:  
מתלבטים? מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע:

כיועצות קיבלנו ידע והצצה (מבחינה רגשית) לנושא שאנחנו נתקלות ומתעסקות בו כל הזמן והבנה של אוכלוסיית תלמידים שלעיתים קשה להבין ולחדור אליה. בנוסף ניתנו כלים שימושיים לשיח עם תלמידים. הפידבק מהמחנכים אחרי ההרצאה היה מצוין הן לגבי הנושא והן לגבי הכלים שניתנו.