חברות וארגונים עסקיים

ה”אני מאמין” שלנו ברקפת הוא כי כולנו ראויים וזכאים למעגל חברתי תומך ומכיל, תמיד.
בנוסף, אנו מאמינים שלכל אדם ישנו מקום וישנה תרומה משלו בכל מקום בו הוא נמצא,
תרומה שחשוב לתת לה מקום וביטוי, גם כשמדובר בקולו של אדם שקט ומופנם.

אנו מתמחים בעבודה קבוצתית במישור החברתי-רגשי עם אחת האוכלוסיות השקופות בחברתנו: מופנמים המתמודדים עם בדידות והימנעות על רקע של חרדה חברתית.

המופנמות היא תופעה חברתית רווחת מאד, כ- 30% מהאוכלוסייה סובלים מביישנות קיצונית ומופנמות, המקשה עליהם ומגבילה אותם בסיטואציות חברתיות ויומיומיות ומונעת מהם למצות את מיטב כישוריהם ויכולותיהם. בהיעדר טיפול והכלה תופעות אלו עלולות להתדרדר לחוסר תפקוד וקשיי השתלבות במעגלי החיים השונים.
ספציפית – במקומות העבודה הם עלולים להיתקל בקשיים משמעותיים לכשיידרשו להציג את עצמם ואת עבודתם, להביע ואף לעמוד על דעתם, להציג פרזנטציה או להנחות פורום, ובמקרים קשים יותר הם עלולים לשלם מחיר יקר בחוסר יכולת להתקדם או אף להחזיק במקום עבודה.  
ההפסד, כמובן, הוא הדדי.

כמי שפועלים בתחום החרדה החברתית מאז 2013 חשוב לנו ברקפת לשנות את המציאות הקשה הזו של המתמודדים עם חרדה חברתית, ושל כולנו – כחברה.
אנו פועלים לפיתוח עובדים על ידי מיגור הבדידות וההימנעות החברתית ומסייעים לאותה קבוצה גדולה מתוכנו לרכוש כלים אפקטיביים ויומיומיים, לחזק את הביטחון העצמי וכן כישורי חוסן אישי וחברתי ולפתח מיומנויות וכישורים חברתיים חשובים על מנת לחזק את מקומם ואת תחושת השייכות שלהם – בתוך המרקם החברתי והמקצועי שלנו.

לחברות, אירגונים, רשויות ומוסדות – אנו מאפשרים מגוון תכניות לפיתוח עובדים, לחיזוק והעצמה של העובדים ולהטמעה של שיח והתנהלות מכילה בארגון.

חברות ואירגונים מטפחים את המופנמים
מתלבטים? מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע:  
מתלבטים? מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע:

אנו מציעים מספר אפשרויות של פיתוח עובדים ותוכניות המותאמות ספציפית לארגון – לחברות וארגונים המעוניינים לאפשר שינוי כזה בתוכם:

כל הפעילויות המוצעות מועברות ע”י צוות מנחי רקפת, אנשי מקצוע מיומנים ורגישים, המנוסים בהנחייה ספציפית בתחום החרדה החברתית, ומלווים מקצועית ע”י טובי המנחים בתחום.
המנחים מגיעים עם ידע רב וניסיון שצברנו ביצירה ובהפעלה של קבוצות חברתיות – כלים מבוססי CBT  וכלים מעולם הפסיכודרמה והתיאטרון, המפותחים בעמותה.

חשוב לנו כי המענה שתקבלו יותאם לצרכיכם ואנו שמחים לומר כי הצוות שלנו גמיש, מלא ידע ורעיונות. מוזמנים ליצור קשר – נשמח לבחון עמכם את הצרכים, ולהתאים עבורכם מענה אופטימלי לקידום רווחת העובדים וטובת הארגון.

קבוצות לפיתוח התקשורת הבינאישית בחברות ואירגונים