מוצאים את עצמכם שוב ושוב לבד, כשכולם סביבכם יחד? 
מתקשים ביצירת קשרים וקרבה? חווים בדידות וחסרים את הקשר החברתי?
מעוניינים להרגיש חלק מקבוצת חברים, להיפגש, לבלות, לשתף, להקשיב?

תחושת ה"לבד" אינה מאפשרת לייצר תחושת ביטחון ושייכות, לעתים היא אפילו משתקת.
אפשר גם אחרת. עדיף להתאמן על כך ביחד.

הצטרפו אלינו ובואו להכיר חברים וליהנות מתחושת שייכות – במעגלי רקפת ליצירת חברים.

המעגלים החברתיים שלנו לבוגרים – מעגלי רקפת, הם הזדמנות מצויינת לקחת חלק בקבוצה וחווייה חברתית, ו"להתחיל מחדש" את "הפרק החברתי" בחייכם.

יחד, בקבוצה קטנה ואיכותית של אנשים המרגישים ככל הנראה ממש כמוכם, ומחויבים לתמוך בכם אך גם לומר לכם את האמת, להאיר את עיניכם במקומות בהם אתם נופלים ולהושיט לכם יד במקומות הכואבים – 

כאן ניתן לעשות שינוי משמעותי ומוחשי בחייכם.  לעצב מחדש את ה- New you החברתי!

בני האדם הם יצורים חברתיים, אנו זקוקים לקשרים וחיבורים. בודאי כעת, אחרי שנת הקורונה בה נכפו עלינו בידוד וריחוק חברתי – חשוב לנו לחזור למעגלים החברתיים. 

אבל לא תמיד ולא לכולם אלו משימות פשוטות ויומיומיות.
הרווחה הנפשית, תחושת האושר ושלוות הנפש שלנו תלויות גם ביחסינו עם האחרים. אולם ליצור או לתחזק כאלו עשויה להיות משימה מאתגרת לחלקנו. לכן, קבוצה חברית תומכת ואמפתית, עם חברים לדרך השותפים לתחושות ולחששות, היא פתרון נהדר להפגת הבדידות ולהתפתחות אישית וחברתית. 

הקבוצות החדשות של רקפת הן קבוצות אינטימיות וחווייתיות, מונחות מקצועית ברגישות רבה ומשמשות כמעגלים חברתיים והתנסותיים. תוכלו לתרגל בהן קשרים, הווייה ונוכחות חברתית ולחזק מיומנויות כמו: שיח, אינטימיות, היכרות, יוזמה והצטרפות. בין מטרות הקבוצה – חוויית מסוגלות שתאפשר לכם ליהנות ממפגשים ובילויים חברתיים גם מחוץ לקבוצה.

קבוצות לתקשורת בין אישית
מתלבטים? מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע:  
מתלבטים? מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע:

מעגלי רקפת - מטרות:

הקבוצות נפגשות אחת לשבוע ומיועדות לבוגרים (גילאי 18+)

למגוון שאלות ששאלו לפניך - ותשובות שיוכלו לעזור >>

הייתי אאוטסיידרית – והבנתי שיש לי שתי אופציות עיקריות בחיים: או להתחיל לאט לאט ובטוח לקלף מעצמי את השכבות ולהגשים את החלומות שלי, או להישאר באותו מקום – שהפחדים שלי יניעו אותי. זה לא היה פשוט, זה לא היה קל – אבל אני מאמינה שלכל אחד מגיע את הטוב הזה של ליהנות מהחיים, מחברים טובים ומקשרים טובים.

נועם פרוסט, דוגמנית העל המצליחה, הייתה בעצמה נערה מופנמת וביישנית

קודם כל קיבלתי החלטה להתמודד ולטפל בתקשורת הבין אישית שלי. הצטרפתי למפגשים של עמותת רקפת, שהיא קהילה תומכת של אנשים, בלי תחרותיות ובלי לנסות להרשים.

משתתף בקבוצת בוגרים של רקפת