רקפת עד הבית - מפגשי רקפת באונליין

אנחנו נמצאים בפריסה ארצית רחבה במיוחד ומקפידים לפתוח קבוצות בכל מקום בו יש ביקוש – מצפון ועד דרום. 
התגובות שאנו מקבלים מהמשתתפים הן שכיף ונעים ומזמין אצלנו בקבוצות, וכי גם הביישנים ביותר מוצאים אצלנו מקום וחיבוק קבוצתי.

אם למרות כל זאת לא מצאתם קבוצה פעילה מתאימה במקום מגורכם או שאתם לא מרגישים נוח להצטרף אליה – אתם יותר ממוזמנים להצטרף לאחת מקבוצות האונליין שלנו!

קבוצות האונליין שלנו מתנהגות כמו מפגש בקבוצת רקפת רגילה, עם הבדל אחד קטן:
כל אחד מהמשתתפים בקבוצה (וגם המנחים) נמצא בביתו מול המחשב או הטלפון החכם.

קבוצות האונליין מוכיחות את עצמן בימי הקורונה ככלי משמעותי וחיוני שמהווה עוגן פעיל וחשוב עבור משתתפי הקבוצות. היציאה מן השגרה, האיום הבריאותי והריחוק החברתי הפכו את התקשורת והחיברות למאתגרות ביותר. חשוב לנו להמשיך ולסייע לכל משתתף ומשתתפת, ילדים, נוער ובוגרים, לשמור על קשר ולהיות שותפים במעגל חברתי פעיל, תמיד.

קבוצות האונליין ממשיכות לפעול בהצלחה גם בשגרה ומאפשרות חיבור ושייכות גם למי שההשתתפות בקבוצה פרונטלית מאתגרת מדי עבורם, מכל סיבה שהיא.

מחקרים מראים כי מפגשים חברתיים המתקיימים אונליין תורמים רבות למשתתפים בהם, מסייעים בהפחתת החרדה החברתית, ומאפשרים להם ליהנות במידה רבה מיתרונות האינטראקציה החברתית. מניסיוננו – חברויות רבות שנרקמו בקבוצות האונליין שלנו, המשיכו גם אל מעבר למסך המחשב, ויתרה מכך – המעבר מקבוצת אונליין לקבוצה פרונטלית אפשרי בכל רגע, כשהמשתתפים בוחרים בכך.

המפגשים החברתיים באונליין הם מהנים, חווייתיים ומעצימים, וכוללים מגוון משחקים והפעלות שפותחו ו/או הותאמו במיוחד לפלטפורמת האונליין.
יחד עם זאת – המטרה אינה חווייתית גרידא, אלא ישנו תהליך ועבודה קבוצתית משמעותית, מעצימה ומקדמת, הנעשים בכל קבוצה, בדיוק כמו בקבוצות הפרונטליות. המשתתפים מתרגלים תקשורת בינאישית עם בני גילם ו”מחזקים את השריר החברתי” שלהם, בפעילויות מבוססות CBT שהותאמו לאונליין וכלים נוספים שפותחו על ידנו.

כל קבוצות האונליין מונחות ע”י אנשי מקצוע מיומנים בהנחיית קבוצות נוער ובנוסף הוכשרו להנחיית קבוצות אונליין. 

מתלבטים? מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע:  
מתלבטים? מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע:  

חושבים שככה זה יהיה לתמיד –
אבל זה לגמרי פחד שאפשר להתגבר עליו. ביחד.