קבוצות פעילות

מחוז צפון, מנהל אזור - תומר אליאסיאן, 052-5460494

קבוצת תיכון גילאי 18-15

ימי ראשון , 18:30-20:15

מנחים: מרינה פלג (עובדת סוציאלית ומטפלת CBT) ורביב רייז

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי ראשון , 18:00-19:45

מנחות: שי דורפמן ואורית קוצר

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי , 18:00-19:45

מנחות: דניאלה רז-וינר, מיכל עופר ונעמה אפרים

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי ראשון, 17:00-18:45

מנחים: שי רוזנבליט

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי ראשון , 19:00-20:45

מנחות: סיון אסרף ואנה אדנבורג

מנחה – תומר

מחוז מרכז, רכזת אזור - פזית גולדשטיין, 054-6611032

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי ראשון, 18:45-20:30

מנחים: נטלי בן דוד (בעלת תואר שני בפסיכולוגיה) ואלרון בוקאי (בוגר רקפת)

קבוצת תיכון גילאי 15-18

אשכול פיס עירוני א' קומה 2 חדר 204, שפרינצק 4, תל אביב
ימי שני, 19:00-20:45

מנחים: יערה טישלר ויעל ורסנו

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

מרכז קהילתי בבלי, טולדנו 6, תל אביב
ימי רביעי 18:15-20:00

מנחות: אורטל מרקל וויקטוריה יגלסקיה

קבוצת יסודי גילאי 11-12

**בהקמה, בימים אלו אנו קולטים משתתפים חדשים**

מנחה: פזית גולדשטיין

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

**בהקמה, בימים אלו אנו קולטים משתתפים חדשים**
ימי ראשון, 18:30-20:15

מנחה: פזית גולדשטיין

קבוצת תיכון גילאי 15-18

**בהקמה, בימים אלו אנו קולטים משתתפים חדשים**

מנחה: פזית גולדשטיין

מחוז שפלה, מרכזת אזור - רעות ברדיצ'ב, 054-2344507

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

מרכז נוער הנחלה – אהרון אוזן 2, שכונת נחלת יהודה, ראשון לציון

ימי ראשון, 18:00-19:45

מנחים: תומר איינהורן וצילה לבני

קבוצת תיכון גילאי 15-18

**הקבוצה נמצאת בהקפאה. בימים אלה אנו קולטים משתתפים חדשים**

מרכז הנוער כרמים – רח' היקב 13, ראשון לציון

ימי ראשון, 21:00-19:00

מנחים: רעות ברדיצ'ב

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

** הקבוצה נמצאת בהקפאה, בימים אלו אנו קולטים משתתפים חדשים **

ימי שלישי, 18:00-19:45

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שלישי, 18:00-19:45:00

מנחה: יובל ויזמן

קבוצות תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי, 19:00-20:45

מנחים: אורית קופפרשמידט ורעות ברדיצ'ב

מרכז נוער "קפה בעמק", עמק דותן מול בית 29, מודיעין

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שני, 18:00-19:45

מנחות: הילה ארלנק ומרב לרר

מרכז הנוער, בגין 74 מודיעין

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי שלישי, 17:30-19:15

מנחה: ענת עריף ורעות ברדיצ'ב

מנחה – צורית

מחוז דרום, רכז אזור - תומר איינהורן, 052-4543127

קבוצות חטיבה גילאי 12-14

* ימי ראשון, 19:00-20:45

מנחה: איילת הררי

קבוצות תיכון גילאי 15-18

* ימי שני, 19:15-21:15

מנחים: פריאל הרוש ותומר איינהורן

מגייסים צוות

רכז אונליין - תומר איינהורן, 052-4543127

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

* ימי שלישי, 19:00-20:45

מנחה: איילת הררי

קבוצת תיכון גילאי 15-18

* ימי ראשון, 19:00-20:30

מנחים: תומר איינהורן ודניאל מורגונוב