איזור צפון, מנהלת אזור - ג'וי חדד, 054-7351600

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי ראשון, 17:00-18:45
בהנחיית: ג׳וי חדד 


קבוצת תיכון גילאי 15-18 
ימי ראשון, 19:00-20:45 
בהנחיית: ג׳וי חדד 

קבוצת תיכון גילאי 18-15

ימי ראשון, 18:30-20:15

בהנחיית: רביב רייז ומרינה פלג 

קבוצת יסודי גילאי 10-11, שדרות מוריה 50, חיפה

**הקבוצה נמצאת בהקפאה. בימים אלה אנו קולטים משתתפים חדשים**

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14,  התיכון 1 חיפה

ימי ראשון, 18:00-19:45

בהנחיית: שי דורפמן וסתיו סלע

קבוצת חט"ב גילאי 12-14 

ימי שלישי, 17:00-18:45 בהנחיית: ג'וי חדד, וספיר עשור.


קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שלישי, 19:00-20:45

בהנחיית: ג'וי חדד, וספיר עשור. 

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14
ימי רביעי, 17:00-18:45

בהנחיית: אורי שכטר וענת גובר

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי, 19:00-20:45 

בהנחיית: אורי שכטר והילה תרדין

איזור שרון, רכזת אזור - איב מסר, 050-5851445

קבוצת יסודי גילאי 10-11 – בהקמה!

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי ראשון, 17:00-18:45

בהנחיית: עדי מכלוף, ריבי לוין.

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי ראשון , 19:00-20:45

בהנחיית: חלי מול, ריבי לוין.

קבוצת יסודי, גילאי 10-11, בהקמה!

קבוצת חטיבת ביניים, גילאי 12-14 

ימי שלישי, שעות 17:00-18:45 
בהנחיית: שני בלמס, נטלי אפרימוב. 

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שלישי, 19:00-20:45

בהנחיית: שני בלמס וליאור נחושתאי.

קבוצת יסודי גילאי 11-12

ימי שני, 18:45-20:30

בהנחיית: שני בלמס, נטע בלדב.

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי שני, 18:45-20:30

בהנחיית: גלית בן עמי, איתי ברמן סגל.

קבוצת חטיבת ביניים #2 גילאי 12-14

ימי ראשון,  19:00-20:45

בהנחיית: גלית בן עמי, איתי ברמן סגל.

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שלישי, 19:00-20:45

בהנחיית: תמר אביב ושרית שיימן.

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי ראשון, 18:45-20:30

בהנחיית: אסנת בירן.

 

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי רביעי , 16:45-18:30

בהנחיית: ליאור נחושתאי וזוהר דויטש

איזור מרכז, רכזת אזור - פזית גולדשטיין, 054-6611032

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14, מרכז נוער שז"ר, יבניאלי 30 גבעתיים

ימי שני, 18:00-19:45

בהנחיית: נטלי בן דוד ואלרון בוקאי

קבוצת תיכון גילאי 15-18, מתנ"ס מקום של טוב רח' אלישע רודין 12 , גבעתיים

ימי ראשון, 19:30-21:15

בהנחיית: פזית גולדשטיין ושי כהן

קבוצת רמת גן – סדנה

ימי ראשון, 18:00-19:30

בהנחיית: דפנה ניצן חביב ויובל טמיר

 

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14, בהקמה!

ימי רביעי, 17:00-18:45

קבוצת תיכון גילאי 15-18, בהקמה!

ימי רביעי, 19:00-20:45

קבוצת יסודי גילאי 10-11 – בהקמה!

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14 – נפתחת בימים אלו!

ימי ראשון, 18:00-19:45
בהנחיית: פזית גולדשיין

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שני, 19:00-20:45

בהנחיית: יערה טישלר ויעל ורסנו

קבוצת ניצני רקפת גילאי 9-10 – במרכז הנוער כפר גנים

ימי שלישי, 17:00-18:30

בהנחיית: פזית גולדשטיין

קבוצת יסודי גילאי 10-11

ימי שני, 17:00-18:30

בהנחיית: פזית גולדשטיין

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי שני, 18:30-20:15

בהנחיית: אושרת גביש ואמיר ישראל

קבוצת חטיבת ביניים #2 – גילאי 12-14, במרכז נוער כפר גנים

ימי שלישי, 18:30-20:15

בהנחיית: פזית גולדשטיין

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי, 18:30-20:15

בהנחיית: אושרה צורף ברלינר ודניאל דיין

איזור שפלה, נועה - משרד 054-7234568

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14, מרכז נוער הנחלה – אהרון אוזן 2, שכונת נחלת יהודה, ראשון לציון

ימי ראשון, 18:00-19:45

בהנחיית: רויטל גמיל ורוני לוין

 

קבוצת תיכון גילאי 15-18, מרכז הנוער כרמים – רח' היקב 13, ראשון לציון

**הקבוצה נמצאת בהקפאה. בימים אלה אנו קולטים משתתפים חדשים**

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי שני, 18:00-19:45

בהנחיית: מורלי פישר ומאיה טני.

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שלישי, 18:00-19:45

בהנחיית: מורלי פישר.

 

קבוצת תיכון #2 – גילאי 15-18

**הקבוצה נמצאת בהקפאה. בימים אלה אנו קולטים משתתפים חדשים**

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14 נפתחת בימים אלו!

ימי רביעי, 17:00-18:45

בהנחיית: רותם אושר.

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי, 19:00-20:45

בהנחיית: אורית קופרשמידט, וסימה אבידן.

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14, מרכז הנוער, בגין 74 מודיעין

ימי שלישי, 17:30-19:15

בהנחיית: ענת עריף ומיכאל טישלר

קבוצת תיכון גילאי 15-18, מרכז נוער "הגג האדום", מודיעין

ימי שני, 17:30-19:15

בהנחיית: נגה שגב ומירי אבישי

קבוצת חטיבת ביניים – בהקמה!

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14, מועדון נוער הניצוץ, שדרות הרצל 137, ירושלים
יום ד' 18:30-20:15
בהנחיית: עדי טנא ואורי פז
קבוצת תיכון גילאי 15-18, מועדון הנוער הפלמ"ח 14, רחוב הפלמ"ח 14 קטמון הישנה , ירושלים
יום א' 19:00-20:45
בהנחיית: צורית יהודה וגיא טפר

איזור דרום, רכז אזור - תומר איינהורן, 052-4543127

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי שני, 18:00-19:45

בהנחיית: מירי לוי ויגאל צמח.

קבוצת חטיבת ביניים #2 – גילאי 12-14

ימי שלישי, 16:45-18:30

בהנחיית: מירי לוי והלן גרליץ

קבוצות תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי, 18:00-19:45

בהנחיית: תומר איינהורן והגר שמואלי

קבוצת יסודי גילאי 10-11
ימי שלישי,  17:30-19:00 
בהנחיית: שני לבל

קבוצת יסודי גילאי 10-11 
יום שני, 17:00-18:30
בהנחיית: דקלה סברו ונועם טלשיר
קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14 
יום ראשון, 17:30-19:15
בהנחיית: עינת גומבו, בניה אברמוביץ
קבוצת תיכון גילאי 15-18 
יום ראשון,  19:30-21:15
בהנחיית: ישראלה בורפקר וספיר אליהו

קבוצות אונליין - נועה חלפון, 054-5882825

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי שלישי, 19:00-20:45

בהנחיית: אורטל עמור ואושר עדי

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי ראשון, 19:15-20:00

בהנחיית: אסנת, ואלעד שכנר.