איזור צפון, מנהל אזור - תומר אליאסיאן, 052-5460494

קבוצת תיכון גילאי 18-15

ימי ראשון, 18:30-20:15

בהנחיית: מרינה פלג ורביב רייז

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי ראשון, 18:00-19:45

בהנחיית: שי דורפמן ואורית קוצר

קבוצת חט"ב גילאי 12-14

ימי שני, 18:45-20:30

בהנחיית: מיכל עופר ונעמה אפרים

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי, 18:00-19:45

בהנחיית: דניאלה רז-וינר

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14 – בהקמה!
 
קבוצת תיכון גילאי 15-18:
ימי ראשון, 18:00-19:45

בהנחיית: איליה שפיטלניק וורד מישה

קבוצת תיכון גילאי 15-18
ימי רביעי, 19:00-20:45 

בהנחיית: איליה שפיטלניק והילה תרדין

איזור שרון, מנהל אזור - תומר אליאסיאן, 052-5460494

קבוצת יסודי גילאי 10-11 – בהקמה!

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי ראשון, 17:00-18:45

בהנחיית: גבי קפלן וינר ושי רוזנבליט 

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי ראשון , 19:00-20:45

בהנחיית: גבי קפלן וינר ושי רוזנבליט

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14 – בהקמה!

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי ראשון, 18:30-20:15

בהנחיית: לימור כהן ועדי דולזה

קבוצת יסודי גילאי 11-12

ימי שני, 18:45-20:30

בהנחיית: אביב גורן ואיתי וינברג

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי שני, 18:45-20:30

בהנחיית: סיגל גרוסברד ואסנת בירן

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי, 19:00-20:45

בהנחיית: תמר אביב וגלי רבין

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי רביעי , 16:45-18:30

בהנחיית: ליאור נחושתאי ואורנה פרפרה

איזור מרכז, רכזת אזור - פזית גולדשטיין, 054-6611032

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי ראשון, 18:45-20:30

בהנחיית: נטלי בן דוד ואלרון בוקאי

קבוצת תיכון גילאי 15-18 – בהקמה!

קבוצת יסודי גילאי 10-11 – בהקמה!

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי רביעי 18:15-20:00

בהנחיית: אורטל מרקל וויקטוריה יגלסקיה

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שני, 19:00-20:45

בהנחיית: יערה טישלר ויעל ורסנו

 

 

קבוצת ניצני רקפת גילאי 9-10 – בהקמה!

קבוצת יסודי גילאי 10-11

ימי שני, 17:00-18:30

בהנחיית: ים אסף אמברצ'י ועמית אמיר

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי שני, 18:30-20:15

בהנחיית: אושרת גביש ואמיר ישראל

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי, 18:30-20:15

בהנחיית: אושרה צורף ברלינר ודניאל דיין

איזור שפלה, מרכזת אזור - רעות ברדיצ'ב, 054-2344507

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

מרכז נוער הנחלה – אהרון אוזן 2, שכונת נחלת יהודה, ראשון לציון

ימי ראשון, 18:00-19:45

בהנחיית: צילה לבני ורויטל גמיל

קבוצת תיכון גילאי 15-18

**הקבוצה נמצאת בהקפאה. בימים אלה אנו קולטים משתתפים חדשים**

מרכז הנוער כרמים – רח' היקב 13, ראשון לציון

ימי ראשון, 21:00-19:00

בהנחיית: רעות ברדיצ'ב

קבוצת יסודי גילאי 10-11 נפתחת בימים אלו!

ימי ראשון, 16:00-17:45

בהנחיית: רעות ברדיצ'ב

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי שני, 18:00-19:45

בהנחיית: מיכל קורן וטל רייך

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שלישי, 18:00-19:45:00

בהנחיית: יעל בייבצ'ב ואביבית שטרית

קבוצת חטיבה גילאי 12-14 נפתחת בימים אלו!

ימי רביעי, 17:00-18:45

בהנחיית: רותם אושר ורעות ברדיצ'ב

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי, 19:00-20:45

בהנחיית: אורית קופפרשמידט ורעות ברדיצ'ב

קבוצת חטיבה גילאי 12-14, מרכז הנוער, בגין 74 מודיעין

ימי שלישי, 17:30-20:15

בהנחיית: ענת עריף ודנה אבירם

קבוצת תיכון גילאי 15-18, מרכז נוער "הגג האדום", מודיעין

ימי שני, 17:30-19:15

בהנחיית: נגה שגב ומירי אבישי

 

 

קבוצת חט"ב גילאי 12-14, מועדון נוער הניצוץ, שדרות הרצל 137, ירושלים
יום א' 16:30-18:15 
בהנחיית: צורית יהודה
 
קבוצת תיכון גילאי 15-18, מועדון הנוער הפלמ"ח 14, רחוב הפלמ"ח 14 קטמון הישנה , ירושלים
יום א' 19:00-20:45
בהנחיית: צורית יהודה וגיא טפר

איזור דרום, רכז אזור - תומר איינהורן, 052-4543127

קבוצת חטיבה גילאי 12-14, מתנ"ס י"א, הרי הגולן 6, אשדוד

ימי שני, 18:45-20:30

בהנחיית: דנה אבוקרט

 

קבוצות תיכון גילאי 15-18, מרכז קופף, שדרות הנשיא ויצמן 18, אשדוד

ימי רביעי, 18:00-19:45

בהנחיית: תומר איינהורן

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14 
יום ראשון, 17:30-19:15
בהנחיית: ליר חזן
 
קבוצת תיכון גילאי 15-18 
יום ראשון,  19:45-21:00
בהנחיית: ליר חזן וישראלה בורפקר

קבוצות אונליין - תומר איינהורן, 052-4543127

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי שלישי, 19:00-20:45

בהנחיית: איילת הררי ויפה גביש

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי ראשון, 19:15-20:00

בהנחיית: קורין קומיסיונר ודניאל מורגונוב