קבוצות פעילות

לכל שאלה והתלבטות וכדי לקבוע שיחה עם רכז האזור הרלוונטי, מומלץ למלא טופס פניה (כפתור "הרשמה לקבוצה"). ניתן גם ליצור קשר בטלפון: 077-2017032 או בוואטסאפ: 054-7234568.

איזור צפון, נתניה ועמק חפר

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14 – בהקמה

 

קבוצת תיכון גילאי 15-18 
ימי ראשון, 19:00-20:45 
בהנחיית: אירית אדלר

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14 בהקמה!

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14,

רחוב ההגנה 12, מועדון ״עופרים״ קרית ביאליק
ימי שני,  17:30-18:45
בהנחיית: מרינה פלג ומרב לרר

 

קבוצת תיכון גילאי 18-15, 

דרך צה״ל 15 (מול בית הספר ״לוינסון״), קרית ים

ימי ראשון, 18:45-20:30
בהנחיית: מרינה פלג

קבוצת יסודי גילאי 10-11 – בהקמה!

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14 – בהקמה! 

קבוצת תיכון גילאי 15-18 – בהקמה!

קבוצת חט”ב גילאי 12-14 

ימי שלישי, 17:00-18:45
בהנחיית: שי דורפמן, מיכל מנקי


קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שלישי, 19:00-20:45

בהנחיית: שי דורפמן

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14
ימי רביעי, 17:00-18:45
בהנחיית: אורי שכטר

 

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי, 19:00-20:45

בהנחיית: אורי שכטר

קבוצת חט”ב גילאי 12-14 

ימי ראשון, 17:00-18:45
בהנחיית: ענבל לוי

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14 בהקמה!

קבוצת יסודי גילאי 10-11 – בהקמה!

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14 – בהקמה!

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי ראשון, 19:00-20:45
בהנחיית: אושרה ניזרי

איזור השרון

קבוצת יסודי, גילאי 10-11, בהקמה!

קבוצת חטיבת ביניים, גילאי 12-14 

ימי שלישי, 17:00-18:45 
בהנחיית: שני בלמס, נטלי אפרימוב. 

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שלישי, 19:00-20:45

בהנחיית: שני בלמס וליאור נחושתאי

*הקבוצה בהקפאה לחודשי הקיץ*

קבוצת יסודי גילאי 11-12

ימי שני, 18:45-20:30
בהנחיית: משב רידלר

 

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי שני, 18:45-20:30
בהנחיית: רונית ביגל, יפה ימר

 

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שלישי, 19:00-20:45
בהנחיית: תמר אביב, שרית שיימן

קבוצת חטיבת ביניים  גילאי 12-14

ימי ראשון, 18:15-20:00

בהנחיית: אסנת בירן, דניאלה זידנר

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי רביעי , 17:00-18:45

בהנחיית: ליאור נחושתאי ועדי מרנין

 

קבוצת תיכון, גילאי 15-18 

ימי רביעי 19:00-20:45

בהנחיית: ליאור נחושתאי וגיא טל

איזור המרכז

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14, בית ראשונים רח׳ גורדון 24, גבעתיים

ימי שני, 17:30-19:15

בהנחיית: אלרון בוקאי ועדי אדלסבורג

קבוצת תיכון גילאי 15-18, מתנ״ס שדה בוקר – האב רח׳ שדה בוקר 10
גבעתיים

ימי ראשון, 19:00-20:45

בהנחיית: יערה טישלר, איתי הרלבן

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי ראשון, 18:00-19:45 

בהנחיית: יובל תמיר, אנה אבין

 

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי שני, 17:00-18:45
בהנחיית: אושרה צורף וצוף שבתאי

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שני 19:00-20:45
בהנחיית: צוף שבתאי, חוליאן אמדור

קבוצת יסודי גילאי 10-11 – בהקמה

 

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14 

ימי ראשון, 18:00-19:45
בהנחיית: ליהי נצר, ענת בר ענן

 

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שני, 19:00-20:45

בהנחיית: יערה טישלר ורז סמואל

קבוצת ניצני רקפת גילאי 9-10 במרכז הנוער כפר גנים – בהקמה

 

קבוצת יסודי גילאי 10-11 – בהקמה

 

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-15

ימי שלישי, 19:00-20:45
בהנחיית : אושרת גביש, אורי גולדפלד

 

קבוצת תיכון גילאי 15-18 – קבוצה חדשה בהקמה

 

איזור ירושלים ומודיעין

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14, מרכז הנוער, בגין 74 מודיעין

ימי שלישי, 17:30-19:15
בהנחיית: מיכאל טישלר

קבוצת תיכון גילאי 15-18, מרכז נוער “הגג האדום”, מודיעין

ימי חמישי, 17:30-19:15
בהנחיית: יעל שטיין, זהר ארגמן

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14, רח’ אלעזר המודעי 13, גן בית אלישבע, מרכז נוער גינות העיר, ירושלים.

 יום א’, 18:30-20:15
בהנחיית: שפרה בלפר, לובה אבזבקייב

קבוצת תיכון גילאי 15-18, מרכז נוער “הניצוץ” הפלמ”ח 14, מועדון נוער החצר האחורית, גינות העיר, ירושלים

יום א’ 19:00-20:45
בהנחיית: תמר ון חלדר, עינת זקן

איזור השפלה

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי ראשון, 17:30-19:15
בהנחיית: טלי מרוז, הולי הברי

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי ראשון, 19:30-20:45
בהנחיית: רותם אושר, ענת מאור

ראשון לציון – מרכז נוער מכבי צעיר מרכז – רחוב תמר אבן 5, ראשון לציון

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14 – חט”ב #2

ימי רביעי, 18:00-19:45
בהנחיית: אורית קופפרשמידט, קרן אברך 

קבוצת יסודי, גילאי 10-11, בהקמה!

 

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי שני, 18:00-19:45
בהנחיית: רחלי נוה, ישי כצמן

 

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שלישי, 18:00-19:45
בהנחיית: מורלי פישר, נורית חן

מרכז הנוער שער האריות – מנש”ה, שער האריות 16, חולון

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14 

ימי רביעי, 17:00-18:45
בהנחיית: קרן אברך, יעל סורוקה

 

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי, 19:00-20:45
בהנחיית: ענת טרוקמן, עומר רגב

 

מרכז נוער בנג’י, חיים לנדאו 17, חולון

קבוצת תיכון #2 גילאי 15-18

ימי ראשון, 19:00-20:45
בהנחיית: אורית קופפרשמידט

איזור הדרום

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי ראשון, 18:00-19:45

בהנחיית: יגאל צמח ובר בן מוחה.

קבוצת חטיבת ביניים #2 – גילאי 12-14 – בהקפאה

קבוצות תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי, 18:00-19:45
בהנחיית: גלית מנשה

קבוצת יסודי גילאי 10-11
ימי שלישי, 17:30-19:00 
בהנחיית: שני לבל

 

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14 – בהקמה

קבוצת יסודי גילאי 10-11 – בהקמה!
 
 
קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14 
יום ראשון, 17:30-19:15

בהנחיית: בניה אברמוביץ, עדי גבזו

קבוצת תיכון גילאי 15-18 
יום ראשון,  19:30-21:15
בהנחיית: נועם טלשיר, ספיר אליהו

קבוצות אונליין (ZOOM)

קבוצת חטיבת ביניים גילאי 12-14

ימי שלישי, 19:00-20:30
בהנחיית: אושר עדי ורוני הרשקוביץ

 

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי ראשון, 19:00-20:30
בהנחיית: אסנת הרמן, ואלעד שכנר.

קבוצות וואטסאפ, רכזת - פזית גולדשטיין, 054-6611032

לאחר פיילוט מוצלח ומרגש של מספר קבוצות וואטסאפ שפעלו במהלך השנה, אנו שמחים וגאים להודיע כי קבוצות הוואטסאפ ילוו את פעילות הקבוצות הרגילות ויהיו מענה משלים, ללא תוספת תשלום, במהלך חופשת הקיץ – כחלק מפעילות “קיץ ביחד”, של קבוצות רקפת לילדים ונוער.

 

לפרטים נוספים והצטרפות – מלאו טופס הרשמה לקבוצה ונהיה עמכם בקשר בהקדם.

עקבו אחרי לעדכונים