מחוז צפון, מנהל אזור - תומר אליאסיאן, 052-5460494

קבוצת תיכון גילאי 18-15

ימי ראשון , 18:30-20:15

מנחים: מרינה פלג (עובדת סוציאלית ומטפלת CBT) ורביב רייז

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי ראשון , 18:00-19:45

מנחות: שי דורפמן ואורית קוצר

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי , 18:00-19:45

מנחות: דניאלה רז-וינר, מיכל עופר ונעמה אפרים

קבוצת תיכון גילאי 15-18:
יום א' 18-19:45 

מנחה – תומר אליאסיאן

מחוז שרון, מנהל אזור - תומר אליאסיאן, 052-5460494

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי ראשון, 17:00-18:45

מנחים: גבי קפלן וינר ושי רוזנבליט 

 

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי ראשון , 19:00-20:45

מנחות: גבי קפלן וינר ואנה אדנבורג

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי ראשון , 18:30-20:15

מנחות: לימור כהן ועדי דולזה

קבוצת יסודי גילאי 11-12

ימי שני, 18:45-20:30

מנחות: אביב גורן ומריה אורצקי

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי שני, 18:45-20:30

מנחות: סיגל גרוסברד ואסנת בירן

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי, 19:00-20:45

מנחות: תמר אביב וציפי גבל

 

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי רביעי , 16:45-18:30

מנחה: ליאור נחושתאי 

מחוז מרכז, רכזת אזור - פזית גולדשטיין, 054-6611032

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי ראשון, 18:45-20:30

מנחים: נטלי בן דוד (בעלת תואר שני בפסיכולוגיה) ואלרון בוקאי (בוגר רקפת)

קבוצת תיכון גילאי 15-18

אשכול פיס עירוני א' קומה 2 חדר 204, שפרינצק 4, תל אביב
ימי שני, 19:00-20:45

מנחים: יערה טישלר ויעל ורסנו

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

מרכז קהילתי בבלי, טולדנו 6, תל אביב
ימי רביעי 18:15-20:00

מנחות: אורטל מרקל וויקטוריה יגלסקיה

 

בקרוב! קבוצה לגילאי 11-12 (ה-ו)

קבוצת יסודי גילאי 11-12

ימי ראשון, 18:00-19:45

מנחים: עמית אמיר ודניאל דיין

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי שני, 18:30-20:15

מנחים: אושרת גביש ואמיר ישראל

 

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי, 18:30-20:15

מנחים: אושרה צורף ברלינר ודניאל דיין

מחוז שפלה, מרכזת אזור - רעות ברדיצ'ב, 054-2344507

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

מרכז נוער הנחלה – אהרון אוזן 2, שכונת נחלת יהודה, ראשון לציון

ימי ראשון, 18:00-19:45

מנחים: צילה לבני ורויטל גמיל

קבוצת תיכון גילאי 15-18

**הקבוצה נמצאת בהקפאה. בימים אלה אנו קולטים משתתפים חדשים**

מרכז הנוער כרמים – רח' היקב 13, ראשון לציון

ימי ראשון, 21:00-19:00

מנחים: רעות ברדיצ'ב

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי שני, 18:00-19:45

מנחות: מיכל קורן וטל רייך

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שלישי, 18:00-19:45:00

מנחות: יעל בייבצ'ב ואביבית שטרית

קבוצות תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי, 19:00-20:45

מנחים: אורית קופפרשמידט ורעות ברדיצ'ב

מרכז נוער "הגג האדום", מודיעין

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי שני, 17:30-19:15

מנחות: נגה שגב ומירי אבישי

מרכז הנוער, בגין 74 מודיעין

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי שלישי, 87:30-20:15

מנחה: ענת עריף ודנה אבירם

קבוצת חט"ב גילאי 12-14 – 
יום א' 16:30-18:15 
מועדון נוער הניצוץ, שדרות הרצל 137, ירושלים
מנחה: צורית יהודה
 
קבוצת תיכון גילאי 15-18 – 
יום א' 19:00-20:45
מועדון הנוער הפלמ"ח 14, רחוב הפלמ"ח 14 קטמון הישנה , ירושלים
מנחים: צורית יהודה וגיא טפר

מחוז דרום, רכז אזור - תומר איינהורן, 052-4543127

מתנ"ס י"א, הרי הגולן 6, אשדוד

קבוצות חטיבה גילאי 12-14

ימי שני, 18:45-20:30

מנחה: דנה אבוקרט

מרכז קופף, שדרות הנשיא ויצמן 18, אשדוד

קבוצות תיכון גילאי 15-18

ימי רביעי, 18:00-19:45

מנחה: תומר איינהורן

קבוצת חט"ב גילאי 12-14 –
יום א' 17:30-19:15
מנחה: ליר חזן
 
קבוצת תיכון גילאי 15-18 –
יום א' 19:45-21:00
מנחה: ליר חזן וישראלה בורפקר

רכז אונליין - תומר איינהורן, 052-4543127

קבוצת חטיבה גילאי 12-14

ימי שלישי, 19:00-20:45

מנחה: איילת הררי ויפה גביש

 

קבוצת תיכון גילאי 15-18

ימי ראשון, 19:15-20:00

מנחים: קורין קומיסיונר ודניאל מורגונוב