לקחת חלק – לתרום לרקפת

החרדה החברתית היא השכיחה והנפוצה ביותר בעולם המודרני. היא יכולה להיות מולדת או סביבתית, אולם לרוב היא תוצאה של מופנמות והימנעות שלא קיבלו מענה במשך שנים  
– למרות שהמענה הוא זמין, פשוט יחסית וקצר מועד.

ואלו הן החדשות הטובות!

ברקפת אנו מאמינים כי כל אדם זכאי למעגל חברתי להשתייך אליו ולמסגרת מכילה ומעצימה המכירה ביכולותיו. אנו מסייעים למתמודדים עם הימנעות וחרדה חברתית מאז 2013, באמצעות עשרות קבוצות בפריסה ארצית ובאונליין, מגוון תכניות במערכת החינוך, קבוצות הרצאות וליווי פרטני להורים, הרצאות וסדנאות לצוותים ואנשי מקצוע, הכשרת מנחים ומטפלים – והובלה של שינוי משמעותי ורחב היקף בקהילה!

הכלים שלנו הם חברתיים-רגשיים מבוססי CBT ופסיכודרמה, הפעילות היא בקבוצות קטנות ובהנחייה מקצועית ורגישה, והתוצאות בשטח משמעותיות ומשנות חיים. 

עזרו לנו להושיט יד למתמודדים עם חרדה חברתית בתהליך השינוי המשמעותי כ"כ בחייהם. תרמו לרקפת - והיו חלק משינוי אישי, שיש בו השלכות חברתיות-קהילתיות משנות עולם.

תרומה לעמותת רקפת

איך תורמים?

ניתן לתרום בקלות ובנוחות דרך אתר JGive – 
אתר המאפשר גישה נוחה ומאובטחת לתרומה, בחיבור ישיר אלינו.

כמו כן, ניתן לתרום בכל אחת מהדרכים הבאות:

על כל תרומה תינתן קבלה של תרומה מוכרת לצרכי מס, לפי סעיף 46 של מס הכנסה

How can I donate?

Easy and simple. You can contribute through the JGive website – that provides access to several donation options, in a secure connection, linked directly to us:

You can also donate in any of the following ways:

Contributions are recognized for tax purposes under Section 46 of the Income Tax Authorities; a suitable receipt will be produced for each donation

כשאנחנו נותנים, לא רק את התרומה אנחנו מרימים, אלא גם את עצמנו

"שיג ושיח", הרב פרופסור לורד, יונתן זקס

When we give, we not only contribute to others, but also to ourselves

Sig V’siach, Rabbi Lord Jonathan Sacks